قبول نشدم!+ دوست جديد و عکس های سياوش + جملات کوتاه

سلام. اول از همه اعلام کنم که کنکور امسال حتی مجاز به انتخاب رشته هم نشدم! (البته فکر نکنيد اين رو دارم در کمال پرروئی می‌گم‌ها؛ نه! )

از ماست که بر ماست

بعدشم اينکه يه دوست جديد و با محبتی به نام آقا ميثم که وبلاگ هم نداره از اين به بعد لطف ميکنه و در تهيه‌ی مطالب و عکسهای استاد سياوش قميشی به من کمک ميکنه. اين عکس‌ها رو هم خودش درست کرده. واقعاْ دستش درد نکنه.

شماره‌ی ۱      شماره‌ی ۲      شماره‌ی ۳      شماره‌ی ۴     شماره‌ی ۵

يه ترشح از مغزم: «پرستو چه لذتی از بهار می‌بره در حالی که همه‌ی عمرش از بهاری به بهار ديگه کوچ می‌کنه و لذت زمستان و برگ‌ريزان خزان و گرمی تابستان رو نمی‌چشه؟»

توی تلويزيون يه چيز جالب شنيدم:« مسئول نمی‌دونم چی‌چی بهزيستی در حضور يکی از مسئولان نيروز انتظامی اعلام کرد که بر اساس آمار فساد٬ دزدی٬ اعتياد و...  (و با توجه به جمعيت استانها) قم بهترين استان اعلام شد.»35.gif

توی گل‌آقا ديدم نوشته: «کسی که با قطار ديروز سفر می‌کنه٬ فردا به امروز می‌رسه!‌»

/ 37 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
hamed

salam khobi konkor mohem nist to zendegit moaafagh bahsi bay bay

یه سایه

آخی .... ناراحتم قبول نشدی... ولی ايول به سياوش مرسی آپ کردم

gharibeye2

سلام. عيبی نداره.. سال ديگه! اين جمله خيلی نازه: کسی که با قطار ديروز سفر می‌کنه٬ فردا به امروز می‌رسه!..خيلی! به من هم سر بزن.. حتما خوشحال ميشم

baran

سلام ابی جان .... ميبينم که از من تنبل تر شدی و هنوز آپ نکردی ؟؟؟؟؟

hamed

مر ۳۰ ادرس تو حم درست کردم

aluche

آخی يه وقت غصه نخوری ها....خب در خوبی قم که هيچکی شک نداره!!!!...راستی مرسی از اسم نويسنده مطلبم يادم رفته بود (حالا مطمئنی؟!)

مريم

ميگم يه وقت مطلب جديد ننويسی ها ممکنه چشمت بزنن بگن عجب بچه بيکاريه هر روز وقت داره مطلب بنويسه...البته من روزی چند بار برات اسفند دود ميکنم ولی تو به هر حال هوای خودتو داشته باش.

.:Ehsan:.

very good